Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis Theme natoque penatibus.

Latest Posts

    Sorry, no posts matched your criteria.

Title Image

Tijdschema

Bekijk hier het overzicht van alle groepslessen.
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
14.30
Kids Dance
Darp
14.45
15.30
Elisa Knol
15.00
Kids Dance
Noordwolde
15.00
15.55
Elisa Knol
15.30
Kids Dance
Darp
15.30
16.15
Elisa Knol

Hip Hop kids
Darp
16.15
17.15
Elisa Knol
16.00
Kids Dance
Musculus, Steenwijk
16.00
16.45
Elisa Knol
Kids Dance4 t/m 9 jaar

Hip Hop kids
Musculus, Steenwijk
16.45
17.45
Elisa Knol
Hip Hop kids9 t/m 13
Kids Dance
Wilhelminaoord
16.00
16.45
Elisa Knol
Hip Hop kids
Noordwolde
16.00
16.55
Petan Bont
Kids Dance
Willemsoord
16.00
17.00
Elisa Knol
Kids Dance6 t/m 8 jaar
16.30
17.00
Hip Hop Teen
Noordwolde
17.00
17.55
Elisa Knol
Kids Dance
Willemsoord
17.00
18.00
Elisa Knol
Kids Dance9 t/m 11 jaar
17.30
18.00
Hip Hop kids
CSV Kwiek, Wolvega
18.00
19.00
Elisa Knol
Hip Hop Teen
Willemsoord
18.00
19.00
Elisa Knol
18.30
Moderne dans
Musculus, Steenwijk
18.30
19.30
Elisa Knol
Moderne dans14 t/m 35 jaar
19.00
Hip Hop Teen
CSV Kwiek, Wolvega
19.00
20.00
Elisa Knol
19.30
Hip Hop
Musculus, Steenwijk
19.30
20.30
Elisa Knol
Hip HopVanaf 14 jaar t/m volwassenen
Demo team Steenwijk "Infinity"
Musculus, Steenwijk
19.30
21.30
Elisa Knol
20.00
Hip Hop Selectie
CSV Kwiek, Wolvega
20.00
21.00
Elisa Knol
20.30
21.00

Maandag

  • Kids Dance Musculus, SteenwijkElisa Knol
    16.00 - 16.45
  • Hip Hop kids Musculus, SteenwijkElisa Knol
    16.45 - 17.45
  • Moderne dans Musculus, SteenwijkElisa Knol
    18.30 - 19.30
  • Hip Hop Musculus, SteenwijkElisa Knol
    19.30 - 20.30

Dinsdag

  • Kids Dance WilhelminaoordElisa Knol
    16.00 - 16.45

Woensdag

  • Kids Dance DarpElisa Knol
    14.45 - 15.30
  • Kids Dance DarpElisa Knol
    15.30 - 16.15
  • Hip Hop kids DarpElisa Knol
    16.15 - 17.15
  • Hip Hop kids CSV Kwiek, WolvegaElisa Knol
    18.00 - 19.00
  • Hip Hop Teen CSV Kwiek, WolvegaElisa Knol
    19.00 - 20.00
  • Hip Hop Selectie CSV Kwiek, WolvegaElisa Knol
    20.00 - 21.00

Donderdag

  • Kids Dance NoordwoldeElisa Knol
    15.00 - 15.55
  • Hip Hop kids NoordwoldePetan Bont
    16.00 - 16.55
  • Hip Hop Teen NoordwoldeElisa Knol
    17.00 - 17.55

Vrijdag

  • Kids Dance WillemsoordElisa Knol
    16.00 - 17.00
  • Kids Dance WillemsoordElisa Knol
    17.00 - 18.00
  • Hip Hop Teen WillemsoordElisa Knol
    18.00 - 19.00
  • Demo team Steenwijk "Infinity" Musculus, SteenwijkElisa Knol
    19.30 - 21.30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19.30
Demo team Steenwijk "Infinity"
Musculus, Steenwijk
19.30
21.30
Elisa Knol
20.00
20.30
21.00

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18.30
Moderne dans
Musculus, Steenwijk
18.30
19.30
Elisa Knol
Moderne dans14 t/m 35 jaar
19.00

Maandag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20.00
Hip Hop Selectie
CSV Kwiek, Wolvega
20.00
21.00
Elisa Knol
20.30

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19.30
Hip Hop
Musculus, Steenwijk
19.30
20.30
Elisa Knol
Hip HopVanaf 14 jaar t/m volwassenen
20.00

Maandag

  • Hip Hop Musculus, SteenwijkElisa Knol
    19.30 - 20.30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
17.00
Hip Hop Teen
Noordwolde
17.00
17.55
Elisa Knol
17.30
18.00
Hip Hop Teen
Willemsoord
18.00
19.00
Elisa Knol
18.30
19.00
Hip Hop Teen
CSV Kwiek, Wolvega
19.00
20.00
Elisa Knol
19.30

Woensdag

  • Hip Hop Teen CSV Kwiek, WolvegaElisa Knol
    19.00 - 20.00

Donderdag

  • Hip Hop Teen NoordwoldeElisa Knol
    17.00 - 17.55

Vrijdag

  • Hip Hop Teen WillemsoordElisa Knol
    18.00 - 19.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16.00
Hip Hop kids
Darp
16.15
17.15
Elisa Knol
Hip Hop kids
Noordwolde
16.00
16.55
Petan Bont
16.30
Hip Hop kids
Musculus, Steenwijk
16.45
17.45
Elisa Knol
Hip Hop kids9 t/m 13
17.00
17.30
18.00
Hip Hop kids
CSV Kwiek, Wolvega
18.00
19.00
Elisa Knol
18.30

Maandag

  • Hip Hop kids Musculus, SteenwijkElisa Knol
    16.45 - 17.45

Woensdag

  • Hip Hop kids DarpElisa Knol
    16.15 - 17.15
  • Hip Hop kids CSV Kwiek, WolvegaElisa Knol
    18.00 - 19.00

Donderdag

  • Hip Hop kids NoordwoldePetan Bont
    16.00 - 16.55
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
14.30
Kids Dance
Darp
14.45
15.30
Elisa Knol
15.00
Kids Dance
Noordwolde
15.00
15.55
Elisa Knol
15.30
Kids Dance
Darp
15.30
16.15
Elisa Knol
16.00
Kids Dance
Musculus, Steenwijk
16.00
16.45
Elisa Knol
Kids Dance4 t/m 9 jaar
Kids Dance
Wilhelminaoord
16.00
16.45
Elisa Knol
Kids Dance
Willemsoord
16.00
17.00
Elisa Knol
Kids Dance6 t/m 8 jaar
16.30
17.00
Kids Dance
Willemsoord
17.00
18.00
Elisa Knol
Kids Dance9 t/m 11 jaar
17.30

Maandag

  • Kids Dance Musculus, SteenwijkElisa Knol
    16.00 - 16.45

Dinsdag

  • Kids Dance WilhelminaoordElisa Knol
    16.00 - 16.45

Woensdag

  • Kids Dance DarpElisa Knol
    14.45 - 15.30
  • Kids Dance DarpElisa Knol
    15.30 - 16.15

Donderdag

  • Kids Dance NoordwoldeElisa Knol
    15.00 - 15.55

Vrijdag

  • Kids Dance WillemsoordElisa Knol
    16.00 - 17.00
  • Kids Dance WillemsoordElisa Knol
    17.00 - 18.00
No events available!